STERILIGHT S5Q - 25W

PDFTiskEmail
STERILIGHT S5Q - 25W
Hodnocení:
9900,00 Kč
SKU: S5Q

Celonerezová UV lampa od renomovaného výrobce.
Průtok·1,4 - 2,5·m3/h
Připojení 3/4"

Desinfekční UV systém je určený jen na použití v interiéru - neinstalujte desinfekční systém tam, kde by byl vystavený povětrnosti.
Instalace je možná· do potrubí studené vody. Když sa upravuje voda pre celý dům, instalujte desinfekční UV systém před všemi odbočkami potrubí.
Desinfekční UV systém je navrhnutý pro vodorovnou i svislou montáž. Nejvhodnější instalace je svislá s konektorem lampy navrchu. Tím se zabráni poškození vodou na kontaktech a konektoru lampy.

Před desinfekčním systémem musí být předřazený 5 μ sedimentační filtr. Nejlepší je, když je desinfekční systém poslední úpravou vody před výtokem do kohoutku.

Před spuštěním se musí celý vodovodní systém včetně tlakových a vodních nádrží sterilizovat pomocí chlóru (domácí bělidlo), aby se zničila zůstatková kontaminace.

Voda procházející UV jednotkou musí mýt následující parametry:
a) Železo :··············· ·<0,3 ppm (0,3 mg/l)
b) Tvrdost :·············· c) Zakalení :··········· d) Mangan :············· <0,05 ppm (0,05 mg/l)
e) Třísloviny :·········<0,1 ppm (0,1 mg/l)
f) UV propustnost: >75 % (kontaktujte výrobce pro doporučení použití tam, kde UVT < 75 %)

Součástí UV lampy je regulátor. Sleduje počet dní provozu lampy a regulátoru. Počáteční displej zobrazuje celkovou životnost lampy (ve dnech). Regulátor odpočítává počet zbývajících dní, dokud lampa nevyžaduje výměnu (od 365 dní po 1 den).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit.

 

Copyright © 1996 - 2016 VODNÍ FILTRY CZ l Sitemap