Služba "STRÁŽCE"

Vážený zákazníku,

v první řadě Vám chceme poděkovat za důvěru, kterou jste nám prokázal zakoupením našich filtrů a filtračních vložek na úpravu vody. Pevně věřím, že Vám slouží k plné spokojenosti. Jsme si vědomí, že koupí filtru se naše služba pro Vás jen začíná.

Zároveň Vám chceme připomenout, že filtrační vložky, které používáte ve vašem filtračním systému, mají určitou životnost a je třeba je čas od času vyměnit. Je samozřejmé, že pracující člověk může na takovou "povinnost" zapomenout. Stává se to hlavně tehdy, pokud vše funguje. Jenže jak jsem již zmínil, všechno má svůj čas.

Proto naše společnost zavádí pro naše zákazníky doplňkovou službu„STRÁŽCE“, kterou na sebe převezmeme úlohu „strážce“ životnosti Vašich filtračních vložek.

SLUŽBA JE BEZPLATNÁ, je potřebné se jen zaregistrovat prostřednictvím·registračního formuláře. Čo Vám zaregistrování přinese?

1. odpadne Vám starost o evidenci životnosti vložky. V případě, že nám zašlete vyplněný Registrační formulář, zařadíme Vás do systému "Strážce" a budeme udržovat důkladnou evidenci o Vašem filtračním systému.
2. odpadne Vám starost s objednáváním nové vložky. Na základe této evidence umíme zodpovědně vyhodnotit, kdy asi končí životnost konkrétní vložky. Následně Vám navrhneme dobu výměny vložky a případně Vám potřebné vložky i zašleme dohodnutým způsobem.
3. a nakonec zaregistrováním se do služby „Strážce“ a zvolením automatického zasílání nových vložek získáváte
10% slevu na objednané vložky.

Pevně věřím, že budete naši službu „Strážce“ naplno využívat a že Vám bude Váš filtrační systém ještě lépe sloužit.

V případe, že už nebudete mít potřebu využívat tuto doplňkovou službu, můžete se z ní kdykoliv odhlásit. Stačí ·vyplnit on-line Odhlašovací formulář.

Hodně štěstí a na zdraví.


Registrační formulář "Strážce" (on-line)


·Služba "ZPROSTŘEDKOVATEL"

Vážený zákazníku,

dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost zavádí při prodaji našich filtračních zařízení novou službu "ZPROSTŘEDKOVATEL"

Dejte nám tip na zákazníka a·zabezpečte si tak další zdroj příjmu ...

... a o další se postaráme už my.

Stačí, když se postaráte o to, že si někdo z Vašeho okolí objedná a zaplatí za filtry a vložky z naší nabídky. Jinak řečeno, zaplatíme Vám za obchod, který zrealizuje náš budoucí zákazník na základe Vašeho doporučení.

Za takto zrealizovaný obchod Vám vyplatíme na Váš bankový účet provizi v hodnotě 5%.

Nemusíte se dále o nic starat. Stačí nám Váš tip a o ostatní se postaráme už my!


REGISTRÁCE NOVÉHO ZÁKAZNÍKA :
v případě, že najdete nového zákazníka, zaregistrujte ho pomocí "Registračního formuláře Zprostředkovatele"

nebo

nám pošlete o této skutečnosti informaci na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo

SMS
ve tvaru : „Zákazník, Firma resp. Příjmení Jméno, e-mail resp. telefonní číslo zákazníka“ na číslo 604 443 966. 


Tímto je Vaše práce splněná. My se s ním v co nejkratším čase spojíme a poskytneme mu všechny informace, které bude potřebovat. 

Ve chvíli, kdy nám „Váš“ zákazník uhradí objednané zboží, ihned Vám posíláme dohodnutou provizi na Váš bankovní účet.

Pevně věřím, že budete naši službu „Zprostředkovatel“ a benefity z toho plynoucí naplno využívat a že bude Vám a Vašemu okolí náš filtrační systém dobře sloužit.

Pokud máte zájem o pokračování v zprostředkování prodeje, využijte nabídku a získejte statut „OBCHODNÍK“

Podrobné informace jsou v sekci "H2O Spolupráce".

 

Copyright © 1996 - 2016 VODNÍ FILTRY CZ l Sitemap